13,99%-dən ZAMİNSİZ, KOMİSSİYASIZ NAĞD KREDİT

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin oktyabr ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

BAKU.WS xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi

gün

1.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

04

2.

Neftçala

Neftçala, Salyan

Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

07

3.

Şəki

Şəki, Qax

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

07

4.

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

10

5.

Salyan

Salyan, Neftçala

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

10

6.

Gəncə

Gəncə, Samux, Göygöl, Kəlbəcər

Baş prokuror

Kamran Əliyev

12

7.

Mingəçevir

Mingəçevir, Yevlax

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

12

8.

Ağdaş

Ağdaş, Göyçay, Kürdəmir, Ucar

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

13

9.

Qəbələ

Qəbələ, Oğuz, İsmayıllı, Ağdaş

Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

14

10.

Samux

Samux, Göygöl

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

14

11.

Xızı

Xızı, Siyəzən

Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

14

12.

Quba

Quba, Qusar

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

14

13.

Ağdaş

Ağdaş, Göyçay

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

14

14.

Yevlax

Yevlax, Mingəçevir, Ağdaş, Bərdə

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

19

15.

Masallı

Masallı, Cəlilabad, Yardımlı

Mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

20

16.

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Yardımlı

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

20

17.

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

20

18.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

21

19.

Astara

Astara, Lənkəran, Lerik

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

21

20.

Tərtər

Tərtər, Bərdə

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

21

21.

Masallı

Masallı, Yardımlı

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

21

22.

Bərdə

Bərdə, Ağcabədi, Ağdam, Tərtər, Füzuli, Xocalı, Xocavənd, Şuşa

Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

27

23.

Gəncə

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

27

24.

Bərdə

Bərdə, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Beyləqan, Füzuli, Goranboy, Naftalan, Xocavənd, Xocalı, Laçın, Şuşa

Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

28

25.

Qobustan

Qobustan, Şamaxı

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

28

26.

Mingəçevir

Mingəçevir, Yevlax, Ağdaş

Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

28

27.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli

İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

28

28.

Salyan

Salyan, Neftçala

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Rövşən Rzayev

28

BAKU.WS